Dobrawaga
 

Mobilne odchudzanie...

Źródło: healthmeup.com
Głosów: 0
piątek, 29 listopada 2013


...czyli przegląd darmowych aplikacji pomagających w kontroli wagi ciała dla użytkowników systemów iPhone i Android.

Źródło: healthmeup.com

Lose it! (iPhone)

Skuteczne odchudzanie wymaga przygotowania celów i strategii. Aplikacja Lose it! nam w tym pomoże, a dodatkowo przypilnuje naszego budżetu. Dodatkowo Lose it! pomaga w osiąganiu celów dotyczących godzin snu i nawodnienia organizmu, a także funkcjonuje jako krokomierz. Możesz także mierzyć ilość przyjmowanych składników pokarmowych i proporcje swojego ciała.

Simple Weight Loss Resolution (Android)

Chociaż program jest promowany jako aplikacja, działa jak widget. W naszych postanowieniach noworocznych często uwzględniamy odchudzanie. Simple Weight Loss Resolution pomaga nam w wytrwaniu przy tych postanowieniach. Ustaw cel, śledź zmiany swojej wagi i swoje postępy w bardzo prosty sposób.

Źródło: healthmeup.com

Fitocracy (iPhone i Android)

Fitocracy jest kompletną aplikacją treningową, która motywuje nas do wypełniania celów treningowych. „Śledź swoje treningi, zarabiaj punkty, odblokuj kolejne osiągnięcia, wypełniaj zadania i zgładź leniwego smoka.”

RunKeeper (iPhone i Android)

Bieganie jest najbardziej popularną formą treningu mającego na celu odchudzanie. RunKeeper śledzi szczegółowe statystyki takie jak tempo, dystans i czas nie tylko treningów biegowych, ale także wędrówek, wypraw rowerowych i wielu innych aktywności. Z aplikacją RunKeeper możesz też mierzyć zwoje tętno i monitorować postępy w osiąganiu celów.

Źródło: healthmeup.com

GAIN Fitness (iPhone)

GAIN Fitness tworzy spersonalizowane programy treningowe dla ponad 350 rodzajów aktywności fizycznej i różnych typów treningów. Możesz modyfikować ćwiczenia i śledzić swoje postępy.

Diet Tracker Lite (iPhone)

Jeżeli nie możesz monitorować swojej diety, pozwól swojemu smartfonowi robić to za Ciebie - przy pomocy aplikacji Diet Tracker Lite. Aplikacja śledzi przyjmowane posiłki i konsumowane kalorie. Jest bardzo prosta w obsłudze i gwarantuje Ci poczucie winy, kiedy zdecydujesz się zjeść ten dodatkowy kawałek pizzy.

Źródło: healthmeup.com

Weight Watchers Mobile (iPhone)

Dokonuj prawidłowych wyborów potraw przy pomocy Weight Watchers Mobile. Śledź swoje posiłki, aktywność fizyczną i wagę, a także sprawdzaj swoje postępy.

Nexercise (iPhone i Android)

„Graj z przyjaciółmi, zyskuj nagrody, otrzymuj fachową pomoc, odchudzaj się i śledź swoje postępy przy pomocy największej interaktywnej gry w swoim rodzaju.” Aplikacja posiada ponad 200 rodzajów aktywności i różne rodzaje diet.

Źródło: healthmeup.com

Diet Point (Android)

Aplikacja posiada sporą bazę diet, które można dopasować do indywidualnych potrzeb. Śledź swoją wagę i sprawdzaj swoje BMI. Dodatkowo Diet Point sugeruje listę zakupów, aby ułatwić nam podejmowanie odpowiednich decyzji żywieniowych.

Źródło: healthmeup.com

Weight Loss Juicing (Android)

Do odchudzania często wykorzystujemy soki warzywne i owocowe, które pomagają również w ogólnej poprawie naszego stanu zdrowia. Aplikacja Weight Loss Juicing proponuje dużą ilość przepisów soków wspomagających odchudzanie, detoksykację, poprawę krążenia krwi, a także polepszających wygląd skóry.

Źródło: healthmeup.com

Zobacz także

Facebook

Wybrane artykuły

Ten 'niewinny' napój zagraża twojemu życiu

Przemysł spożywczy chce byśmy wierzyli, że mleko jest napojem zdrowym i niewinnym. To trwa od czasu przyjaznego rozwoziciela mleka. Ale czytelnicy Health Watch znają prawdę. Teraz nowe badanie wykazuje, że picie mleka jest groźniejsze niż uważaliśmy. W rzeczywistości może pomóc cię zabić.Szwedzcy naukowcy chcieli dowiedzieć się czy mleko naprawdę jest "dobre dla organizmu", a szczególnie chcieli odkryć związek mi...

Dwie reguły żywieniowe dla Twojego zdrowia

Nie spożywaj żadnej przemysłowo przetworzonej żywności, żywności produkowanej w fabrykach, zazwyczaj z substancjami dodatkowymi takimi jak cukier, sól, tłuszcz, witaminy, konserwanty, polepszacze smaku itd.Jedz jedynie żywność wytworzoną biologicznie, tzn. bez udziału środków ochrony roślin, nawozów mineralnych, regulatorów wzrostu roślin oraz aktywnych biologicznie dodatków paszowych, żywność wytworzo...

6 efektów ubocznych gumy do żucia

Wiemy, co chcesz powiedzieć. „Teraz zabierzecie mi jeszcze gumę do żucia?!” Przecież żucie gumy wydaje się być nieszkodliwym, a nawet mądrym przyzwyczajeniem. Masz ochotę na coś słodkiego? Listek gumy do żucia ma mniej niż 5 kalorii (znacznie lepiej niż czekoladowy batonik, prawda?). Zestresowany? Kilka pastylek gumy do żucia pomoże rozładować emocje. Czujesz głód? Sięgnij po gumę, zanim skończysz z paczką chips&oacut...

4 powody, aby każdego ranka pić ciepłą wodę z cytryną

4 powody, aby każdego ranka pić ciepłą wodę z cytrynąŹródło: shape.com Próbujesz ograniczyć poranną kawę? Szklanka ciepłej wody ze świeżo wyciśniętym sokiem z cytryny jest idealną alternatywą, którą wielu dietetyków pije codziennie – i to nie tylko ze względu na orzeźwiający smak. Oto cztery powody, które być może skłonią Was do tego samego.1. Codzienne oczyszczanie organizmu: chociaż wydaje...

Dobre zdrowie jest następstwem dobrego samopoczucia, a troska o oczyszczenie organizmu to najlepszy początek.

1-2-3-4
tylko tyle kroków
dzieli CIę od
zmiany swojego
stylu życia na
zdrowy i pełen
energii.
Run

Złe nawyki ograniczaj stopniowo.
Ważne jest nie to, ile jemy, ale jak wiele żywności zostanie strawione.

Wellness to nic innego jak troszczenie się o siebie i swoje życie. Aby być wellness trzeba dokonywać potrzebnych zmian i podtrzymywać do tego swoją motywację. Dlatego znajdź to, co Cię powstrzymuje od czucia się dobrze ze samym sobą. Nie omijaj tych przeszkód - pokonuj je!

..przecież chodzi tylko o to, żeby czuć się lepiej i cieszyć się lepszym wyglądem... Czy dotyczy to również Ciebie?
Dziś masz wiele możliwości, które mogą pomagać Tobie w osiąganiu przeróżnych celów, jeśli chodzi o Twój wygląd i samopoczucie.

Na rynku masz szereg produktów i usług, dzięki którym możesz być wellness:

  • suplementy diety,
  • zdrowa żywność,
  • usługi z zakresu aktywności fizycznej i rekreacji,
  • salony piękności, gabinety odnowy biologicznej, spa itp.
  • szeroko rozumiana profilaktyka zdrowotna itd.